Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek 180....

Milyen laptopot vegyek 180. 000Ft körül?

Figyelt kérdés
Üdv, gondolom egy rakás kérdést olvastatok már itt, de szeretném feltenni én is a sajátom. Eddig nagy vason dolgoztam, de most váltanom kell, és a célra 180.000Ft- om van. Mit tudnák ebből kihozni? Illetve van olyan oldal, ahol én választhatom ki mi kerüljön a laptopba? A hardware-ekkel tisztában vagyok, de nem szeretnék többszáz laptopot megnézni, tehát aki ebben a témában jártas vagy érintett sokat segítene, ha írna párat.
2011. aug. 11. 00:55
 1/5 Panda Péter ***** válasza:
fontos lenne tudni, hogy mennyit szándékozod hurcolászni, és hogy milyen alkalmazásokat akarsz futtatni. ha erős hardver kell bármi áron, akkor egy csomó fajta műanyag noti van fejlett belsővel, ha viszont fontosabb a mobilitás és a strapabíróság, akkor érdemesebb egy aluminium burkolatos üzleti notiban gondolkodnod (annak viszont gyengébb a hardvere). ha sokat akarod cipelni akkor pedig kisméretű notebookot (nem netbookot!!!) ajánlok.
2011. aug. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor lássuk:


-Mobilitás, méret:

Nem tényező, mivel kocsival lenne szállítva, mondjuk szeretem a nagyobb kijelzőket.


-Teljesítmény:

Annyi a lényeg, hogy Wifi mindenképpen legyen(bár ez széria ilyen árban) illetve hogy a játékok fussanak. 180-ból ez szerintem elvárható. Annyi lenne a kikötés, hogy 3D nem lehet, mivel ilyen árban nincs használható.


-Gyűrődés:

A vízállóság fontos, a klaviatúra pedig mindenképpen legyen strapabíró. Ha lehet, a borítás jó minőségű műanyag legyen, de ha kielégítő teljesítmény mellett jut az alumínium erősítésre, az tökéletes lenne.


Összegezve kb. így néz ki a fontosság:


-Mobilitás: 2-3/10

-Teljesítmény:9-10/10

-gyűrődés:5-6/10.

2011. aug. 11. 01:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Parancsolj.

Dell Inspiron N5110 Black 3712820 NV i5 179 990 Ft

[link]

2011. aug. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Panda Péter ***** válasza:
na ez pont nem a strapabíró kategória.
2011. aug. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lenovo megfelel ezeknek az elvárásoknak szerintem valamelyik Thinkpadet. Lehetőleg T szériát de az Sl sem olyan rossz.
2011. aug. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!