Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Több helyen müködik. Itthon...

Több helyen müködik. Itthon miért nem?

Figyelt kérdés
A problémám: A szervízben működik a laptoppom. A lányoméknál szintén. Itthon (tökmindegyhogyhovédugom) bejelentkezik a főoldal és aztán a homokóra+egér lefagy. Még kikapcsolni sem tudom. A szervíz nem tud mit tenni, én meg itt ülök egy kölcsöngéppel és tehetetlen vagyok. ÖTLETEK? KÉREM a segítséget.
2011. aug. 10. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:

úgy próbáltad, hogy nem dugod be sehova?

akkor is lefagy?

2011. aug. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljad meg újra rakni :) És letölteni egy jó vírusírtót...
2011. aug. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

" Több helyen müködik. Itthon miért nem? "


nincs ilyen hiba,valamit nagyon nem jól csinálsz,ha ilyent produkál a géped

2011. aug. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ugyan úgy csinálom, mint a szervízben. Csak a 220-ba kell a laptoppot bedugni, mert a többi csatlakozót (azt az egyet ki sem húzom) és itthon nem múködik. A lányoméknál tudom használni? A szervizben működik? Tudom, hogy "ilyen nincs" a a gyakorlat nem ezt mutatja. Az nem lehet, hogy az áramom nem jó itthon?
2011. aug. 11. 21:35
 5/8 anonim ***** válasza:
laptopok mennek úgyis hogy nem dugod be sehova, mivel akkumlátor van bennük. Belephet úgy kapcsolni? és működik rendesen?
2011. aug. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tisztelt Seven!

Most megpróbáltam, ahogy írta. Bekapcsoltam, a homokóra eltünt, de a nyilacskám nem mozdult. Láttam, hogy megjelent egy kis akkumultor. Most töltöm, és estig rajta hagyom, - muszály elmennem a kisunokámra (7 hó) vigyázni, de este meglátom. Hétfőn írok Önnek, hogy mirejutottam, mert a szervízek kinevetnek, hogy öreg gép vegyek újat. Könnyű ezt mondani a nyugdíjból.

2011. aug. 13. 09:04
 7/8 anonim ***** válasza:
hol tetszik lakni,elmegyek azt megcsinálom a gépét,most már kíváncsivá tett ez az itthon nem megy dolog
2011. aug. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Seven Kedves!

Kinnt voltam a hugomnál Galgamácsán. Tökéletesen működött. A vejemék is kijöttek, mert szülinapja volt a huginak. Szóval a vejem rátett virusirtót, és használtam is kép napon keresztül. Hazajöttem, és mindent úgy csináltam, ahogy Te mondtad. (leírtad) vezetékkel és vezeték nélkül is. Holnap még kipróbálom a hugom irodájába is, neki, a szomszédos házban van a munkahelye. Az ő ikerfiainak (27 évesek) már az a véleményük, hogy nem kapom meg a 220-at a lakásban. De akkor laptopként, amikor egész éjjel töltött, akkor miért nem működik? Tettem fel a Te kérdésedet nekik, néztek, mint a moziban. Egyébként a Corvin mozitól 5 percre lakom.

2011. aug. 14. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!