Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya driver frissítés,...

Videókártya driver frissítés, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

A gyártó honlapjáról leszedtem a legfrissebb driver-t, uninstalláltam a régit, majd feltelepítettem az újat, és szomorúan tapasztaltam, hogy az a 84.6 MB-os fájl, amit leszedtem az mindent tartalmaz, csak magát a drivert nem. Beállt ilyen baromi alacsony felbontásra és kiírta, hogy telepítsek drivert, pedig már elvileg feltelepítette az újat (hiába indítottam újra!)... A régi driver-t ami már fennt volt a gépen, nem találtam meg, úgyhogy csak a rendszer-visszaállítás segített. Tudnátok segíteni hol akadtam el?


Videókártya típusa: ATI Mobility Radeon HD5470 512 MB DX11

Innen szedtem le a driver-t:

[link]


2011. aug. 9. 16:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Annyi a különbség, hogy nem úgy jelzi a kártyát az eszközkezelő, ahogy eddig, azaz hogy ...HD5470, hanem, hogy ...HD5400 Series. De legalább frissült, bár nem értem vele semmit, mert FPS-em nem lett több sehol :)
2011. aug. 9. 20:07
 12/14 anonim ***** válasza:
? fps ? játéknál ?
2011. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
20-22 FPS körül van. Minimumra van állítva minden, 1280*720 a felbontás. Ezt akartam úgy 25 FPS körülire felvinni, de semmi :) Ez a kártya ennyit tud...
2011. aug. 10. 10:06
 14/14 A kérdező kommentje:
Ja a játék F1 2010. A Dirt2 viszont sokkal simábban megy, az olyan 25-26 FPS.
2011. aug. 10. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!