Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop tipp, olcsón viszonylag...

Laptop tipp, olcsón viszonylag jót, aki ért hozzá?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egyet, most kezdem az egyetemet.

Főleg netezésre, beadandókhoz venném segítségül, mivel koleszos leszek, és filmnézésre.

És viszonylag olcsóbb, de azért jó legyen.

Plusz: Mindegyikbe van wifi?


Ezek közül pl melyik a jobb gép:

1. [link]

2.

[link]


Ha van épp jobb ötletetek, írjátok le azt is.


2011. aug. 7. 21:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Hát még nem tudom. Az van, h magyar tájékoztatót nem kaptam, csak angolul van minden, meg adtak egy CD-t adtak mellé, gondolom ezt kéne telepíteni... De megakadok ott, mikor andolul kiirja h "type "less... vmi" ott egy regényt kiír, de utána már semmi nem történik. :D

Még nem csináltam ilyet, nem is telepítettem semmit, remélem én vok a hülye.

Nálad hogy volt?

Amúgy jó, tetszik, főleg ha majd sikerül beüzemelnem. xD :)

2011. aug. 20. 11:52
 12/17 A kérdező kommentje:
"root@localhost/:_ "-ide kéne írnom valamit, de nem tudom, mit itt akadok el.
2011. aug. 20. 12:07
 13/17 A kérdező kommentje:
Na, mindegy, feltettem itt külön kérdésbe, a legjobb ha segít valaki majd az op.rendszer telepítésbe, és jó lesz elvileg. :)
2011. aug. 20. 12:29
 14/17 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy nem válaszoltam eddig, csak egész nap elfoglalt voltam, de nem tudom, nekem egy szerelő csinálta meg. Ő rakott rá minden hülyeséget meg minden. Én se tudom, hogy van. Bocsi :S
2011. aug. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

jaj, semmi gond, nem az. :) CSak közben gyorsan feltettem itt is a témában, és írták h mi lehet.

Neked köszi mindent, meg lesz az! ;)

2011. aug. 21. 10:43
 16/17 A kérdező kommentje:
Már kész is, a szerelő megcsinálta meg tett rá pár progit. Azt mondta nagyon jó kis gép, gyors, szép a képernyő stb, és megérte. ;D
2011. aug. 21. 17:12
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen én is naon szeretem =) Örülök, hogy tetszik, és nem hülyeségre beszéltelek rá ;)
2011. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!