Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért megy folyamatosan...

Miért megy folyamatosan 50%-os teljesítményen a processzorom, ha nem fut semmilyen program a gépen?

Figyelt kérdés
Kétmagos 2,2ghz-s procim van.
2011. aug. 6. 17:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nekem olyan volt amikor vista volt fent a régi gépemen amiben egy 1 magos 2,9 ghz es proci volt és olyan 1-2 hétig folyamatos 80% os terhelés alatt volt...nagyon ritkán ment 80% aláaztán letöröltem a vistát feltettem 1 xp-t és már le is ment..1-10% on ketyegett ha nemvolt semmi bekapcsolva
2011. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hotspot eszköz is nagy memóriazabáló.
2011. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

XP-m van.

És a chrome.exe fut mindig 50%-on vagy még többön, ha ki lépek belőle akk. egyből újraindul 5-6- mp múlva.

Ez valami vírus vagy mi lehet ez??????????????

2011. aug. 21. 15:55
 14/14 anonim ***** válasza:
Google Chrome-hoz fel lehet tenni Adblock Plus ráklámblokkolót. És minden használat után töröld a .TEMP fájlokat Ccleanerrel. Nagyon sokat begyűjt.
2011. aug. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!