Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyenek az ultra power és...

Milyenek az ultra power és spire tápok?

Figyelt kérdés
tapasztalatokat
2011. aug. 6. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
sz.rok
2011. aug. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Panda Péter ***** válasza:
kerülendők. válassz egy FSP-t, chieftec-et, stb...
2011. aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szétspórolt vackok.
2011. aug. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mate0117 ***** válasza:
chiftech-et vagy fsp-t vegyél.....
2011. aug. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
O-O látom ide vagy 2 évvel korábban kellett volna benéznem! Sebaj, ha még valakit érdekel: bő 10 (!!!) évvel ezelőtt volt egy konfigom (most néztem meg a neten mert közben már elfelejtettem): ASUS A7V600 alaplap volt, egy Barton magos AMD-vel, VIA KT600-as chipset-tel, na ez ész nélkül nyírta ki a tápokat, mégsem cserélték ki (gar. időben!) Inkább cserélgették a tápokat... Volt olyan (noname) amit 3(!) napon belül végzett ki :) Spanom volt a boltos csóka, kötötte az ebet a karóhoz, hogy nem veszi ő be, hogy ez a konfig bármelyik eleme miatt van... Később kék halálozott is, beszámíthatatlanul (memók patentek voltak, tesztelve más gépekben is). Idővel rábeszélt egy Ultra Power tápra. Na az egyszer lett garban cserélve mert a 2 saját ventije közül az egyik megadta magát... Akkor rábeszétek egy nagyobbra (az volt kéznél, úgy 5 ropit kellett ráfizetnem). Meg nem mondom mekkora ennyi év távlatából, sose nézegettem, mert MÉG MINDIG EZ VAN A GÉPEMBEN! Egy szép, kék színű Ultra Power, 3 saját ventivel... Az évek során hardware elemek jöttek-mentek - gyakorlatilag mára minden kicserélődött a táp körül :) Amúgy jelenleg épp egy APU-t etetek vele (AMD A8-3850). Tehát én az Ultrákat AJÁNLOM.
2013. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy az első UP vagy 15000 forint volt - akkori HUF-ban. Szóval a második értéke olyan 20000 volt. Az ASUS lap valamikor a 3. évben adta meg magát - az UP-t nem sikerült kinyírnia :) Azóta -leszámítva a garos UP cserét a venti miatt- nem volt tápcserém. Becslésem szerint a jelenlegi UP tápomat tehát kb. 8-9 (!!!!) éve nyúzom. Üdv.
2013. máj. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Cápeti085 válasza:
méghogy szarok! :O Nekem Ultra power SD-p370PR.Manuálisan lehet rajta hátul szabájozni a fordulatot 4 állásban olyan 5 éves kb akkor 15 ezer volt. Radeon 4870 512 úgy viszi mint a huzat pedig a gyártó oldalán minimum 500was tápot javasolnak,de még a tesztekben is írják,h 500w alatt ne is próbálkozzunk!! kicsit melegszik ugyan de annyi baj legyen! xD ja és akkor a processzor húzásról nem is beszélek + a 2 vinyóról! ;)
2013. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Cápeti085 válasza:
Ezennel jelentem tegnap 2016.07.03 elfüstölt az ultra power 370w tápom. 8-9 évig szolgált.Volt h 3 hónapig nem volt kikapcsolva eleinte olyan halk volt,Perzse mostanra másik az igényeim.sokszor ment egész nap. legutóbb Q8400 2,660mhz-ról 3200 mhz ra húzva egy éve, HD 5850 1GB program szerint olyan 10-15% húzva hajtott.Witcher 3, gta 5, mad max-et ha közepesen nem is,de szépen vitte. Nap
2016. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!