Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám a ventinlátor...

Hogyan tudnám a ventinlátor fordulatszámát magasabbra venni a gépemben?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy néha a ventinlátor a gépemben igen alacsonyan jár! pl: 3-4 óra használat után a tápegység hátulja olyan kb:45-50 fokos és azt sem érzem, hogy a ventinlátor fújná a levegőt!4 ventinlátor van a gépemben és mindegyik jár! A tápegységnél egy 15cm átmérőjű ventinlátor van az elejében pedig egy 20 cm átmérőjü! A ventinlátor csak akkor kezd el magasabb fordulatszámra menni amikor a CPU 100%-osan dolgozik! A ventinlátor folyamatosan jár de nagyon lassan megy! Picit érezhető hogy fujja a levegőt! Hogyan lehetne ezt magasabbra venni?

Everesthome-ot meg ilyen hőmérő programokat ne mondjatok, mert egyik sem működik! Mindegyik program CSAK a MEREVLEMEZEM hőmérsékletét mutatja a többit nem! Pedig van benne érzékelő!


2011. aug. 4. 13:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Tegnap néztem át a gépet! 1 szöszt találtam benne azt kivettem, de azon kívül sehol sem volt beporosodva mindenhol tiszta volt!
2011. aug. 4. 13:14
 2/5 A kérdező kommentje:
fujitsu Siemens alaplap DDR2-es!
2011. aug. 4. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:
SpeedFan nevű programmal.
2011. aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Majd megpróbálom, de a múltkor azzal sem ment!
2011. aug. 4. 18:59
 5/5 A kérdező kommentje:
hátha most sikerül!
2011. aug. 4. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!