Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki segítene? (videó...

M@x kérdése:

Valaki segítene? (videó kártya probléma)

Figyelt kérdés

Miket kell nézni, ha videó kártyát szeretnék vásárolni?

És mennyibe kerül egy korszerű gép? (összerakva, monitor, hangfal)


2011. aug. 3. 20:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha a legújjabb játékokra gondolsz akkor 150-200e körüli a végösszeg.Normális proci 30-40.vga 40-60. alaplap is kell ezek alá 30e plussz memoria procihütö meg ilyen aproságok.ezzel már rendesen tudnél játsszani. mennyi pénzed lenne rá?
2011. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
utána nézzek? csak írd meg mennyiből kéne kihozni, egyébként most én is ezzel vagyok elfoglalva mert új gépet rakok össze
2011. aug. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy (bár ezt szerintem már láttátok) nagyon régi gépem van, eddig ezzel nem foglalkoztam, most kezdtem el és egyenesen fogalmam sincs róla, hogy mi van.

Köpni-nyelni nem tudok.

Nincsenek olyan emberek akik ilyesmi szám.teches tanácsadók vagy nem tudom.

Meg most őszintén szólva azt se tudom, hogy honnan fogom rá előteremteni a pénzt...

2011. aug. 4. 19:40
 14/18 anonim válasza:
értem akkor viszont csak videó kártya csere lesz?
2011. aug. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Azt kéne legfőképp meg van egy oldal valami Can you run it? a neve és az azt írja legtöbbször hogy a CPU se tetszik neki.

Viszont szerintem az új videó kártya megkövetelne egy komplett gép-minőséget, vagy nem?

2011. aug. 4. 19:45
 16/18 anonim válasza:
Attól függ, viszont ha csak arra van szüksége hogy jó legyen a felbontás, de gyorsabb nem igazán lesz tőle
2011. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Én azt akarom hogy menjenek rajta az új játékok.
2011. aug. 4. 20:41
 18/18 anonim válasza:
ahhoz nem lenne elég a géped sajnos, pont ezért kell nekem is új
2011. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!