Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Problémám van a jó kis 4 éves...

Problémám van a jó kis 4 éves konfigommal. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Gigabyte DS-4 alaplap, core 2 duo 2.1 vagy 2.3 nem emléxem,2x1 Gb ram. Namost. Elkezdte régebben azt csinálni, hogy bios töltés közben megállt az egész. Egy kikapcs bekapcs után ment normálisan ezt 1 hónapban 1-2x megcsinálta. Ma reggel viszont elindult, megmozgattam az egeret, hogy csináljam a dolgomat erre a kurzor megállt és se kép se hang. Újraindítás, bios képernyőn megáll. Alkatrészek megmozgat, semmi. Kiszedtem mindkét memóriát, veszett sípolás. Beraktam az egyiket bios képernyő előtt ujraindult majd megint újraindult stb. Aztán beraktam a másik memóriát, ment jól. Aztán elkezdtem csinálni a dolgomat órákkal később (több task egyszerre) egy másodpercre bevillant egy kékhalál kép, majd újraindult. Aztán elmentem moziba,3 órával később hazajöttem, megmozgattam az egeret, ami megint odaragadt a képernyőre, se kép se hang. Namost ezt a memóriát átraktam egy másik slotba, hátha. Valami ötlet, hogy mi lehet a gond?
2011. júl. 31. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hardveres hiba lesz, nézd meg a linkben a teszteket, aztán futtasd le.
2011. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocs, lemaradt.


[link]

2011. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ezt: [link]
2011. aug. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Memória sípol: vagy az egyik, vagy mind a kettő hibás.

[link]

2011. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!