Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 54 Mbites wifi router vs. ~40...

54 Mbites wifi router vs. ~40 négyzetméteres panellakás?

Figyelt kérdés

Egy olcsóbb wifi routerrel lehetnek vételi problémák egy ekkora lakásban? Nem hinném, hiszen nem túl nagy, csak megerősítés kéne.

A másik pedig az, hogy 15 mbit, (vagy ha jól tudom az UPC azóta már gyorsított 25-re) mocskosul lelassulna wifin? (Tegyük fel, hogy mellette kábelről nem videózik vagy torrentezik senki)

Amatőr vagyok ebben a témában és nem akarok 5000-nél többet költeni rá ha nem muszáj.


2011. júl. 27. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jó ez a router egy ekkora lakásba. Mivel a router 54 Mbites, amely a wifi-kapcsolat sebességét jelenti, így a 25 Mbites netes maximális sávszéllel tudja szórni. Ha van legalább megfelelő jelszint, akkor ez át is megy mindenhova. Nyugodtan vedd meg.
2011. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jól írta az elsőke,egy 5-6 ezer forintos wifi router is nagyon jól fog működni nálatok
2011. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54 megabites routeren 20 megabit megy át. Ez a hasznos mennyiség. Ha 25öd van akkor kicsit lassul. Hacsak nincs valami afterburner vagy superg vagy hasonló cucc a notiban és a routerban.
2011. júl. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyonnagyok vagytok, köszi!
2011. júl. 27. 16:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Vettem 4400 ért egy 54 bmites TPlink wifi routert, 5 perc alatt beállítottam és tényleg gyors és hibátlanul működik. :)
2011. aug. 2. 12:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!