Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Abit IC7 (-G) alaplapomba...

Az Abit IC7 (-G) alaplapomba milyen ram megy bele?

Figyelt kérdés
Most 512 ram van benne és azt mondták nekem, hogy ez nagyon kevés és vegyek egy 2Gb-os ramot. Csak én nagyon nem értek a gépekhez és nem tom hogy milyen lenne jó.
2011. júl. 27. 11:32
 1/5 Mityus ***** válasza:
DDR-400mhz 4GB max ami bele megy.
2011. júl. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudnál konkrétan ajánlani vmit? Milyen márkájúak a jók?
2011. júl. 27. 12:20
 3/5 Mityus ***** válasza:
2X [link] Szerintem abba a gépbe több nem is kell.
2011. júl. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért nem kell bele több? Nekem azt mondták, hogy minnél több annál gyorsabb lesz a gépem. Ez nem így van? Én sajnos nem értek a számítógépekhez, azt se tudom igazából, hogy mért kell a ram.( vagyis hogy mire való)
2011. júl. 28. 12:45
 5/5 anonim válasza:

4 x 512 MB, vagy 2 x 1 GB kellene az alaplapodba, mégpedig DDR1 400 MHz memóriából.


Ez összesen 2 GB. Azért nem kell több bele, mert felesleges, nem lenne lényegesen erősebb, mert akkor már processzorod és a videokártyád fogná vissza a teljesítményt.


[link] Itt találsz használtan is, garanciával, mindig itt bővítek, cserélgetek ezt-azt. Segítenek az eladók, ha vmit nem tudsz. A régi memóriádat is beszámítják szerintem, így olcsóbb lesz a bővítés.

2011. aug. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!