Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videókártya csúcskategó...

Melyik videókártya csúcskategóriás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Videókártyát akarok cserélni a gépemben.

DDR2-es voltcsúcskategóriás kártyára gondoltam.

CSak sajnos nemtaláltam sehol ddr2 est.

segítsetek hogy mien videókártyát vegyek. köszi


2011. júl. 26. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha DDR2-es csúcskategóriás kártya kell, akkor az valószínűleg vagy 5 évvel ezelőtt volt csúcskategória, manapság meg szart sem ér...


Inkább azt írd, hogy mennyi pénzt szánsz rá (ezt miért nem képes senki leírni?), és ajánlunk valami modernet.

2011. júl. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kölcsönadom az időgépem, és akkor találsz pár évvel ezelőtt ilyet. Most inkább a GDDR5 meg ilyenek a "csúcs"...
2011. júl. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ddr2 es alaplapom van.

azt nemfogom lecserélni

és maximum

50 ezret szánnák rá

2011. júl. 30. 22:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudnám hogy mi köze az alaplap memóriatámogatásának a videokártyához... ja megvan, abszolúte semmi.


[link]


Tessék, 44 ezer.

2011. júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de egy 4-5 ével ezelött öszerakott gépben müködni fog ez a kártya?4-5 éve csúcskategóriásnak számított de azért még most is közép kategóriásnak mondható
2011. júl. 31. 18:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van rajta PCI-E slot, akkor működnie kell. Kérdéses, hogy egy ilyen vén masinához minek ennyire erős kártya. Nem tudom milyen processzor van benne, de tutira cpu-limit lesz mindenben.
2011. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!