Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új laptopot vennék, de milyet...

Új laptopot vennék, de milyet vegyek? Tovább lent!

Figyelt kérdés
Tehát Nagyjából 100ezer forint körüli összegben szeretnék laptopot vásárolni, és annyira nem bízom magamban ezen a téren.Valami olyat keresek aminek nagy viszonylag a képernyője, jó vidikártyája és jó processzora van, egy-két játékot is szeretnék rátenni valamint filmezésre is használnám. Ha megoldható télleg ilyen áron egy hasonló tulajdonságú laptop, akkor javasolnátok párat??
2011. júl. 26. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ilyen van en meg 120 ert vettem igaz 4 giga rammal,fel eve. ar ertek megbizhatosagban szerintem jo!

videokartya ati hd4250 ami egy dx 10.1 vagy dx11 es VGA szoval elmegy vele jopar jatek is. kijelzo 15 collos

2011. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lindmayer ***** válasza:

[link]

ebben ugyan alaplapi videokari van, de 3 év gari van rá, amúgy játékra ennyi pénzért nem lehet laptopot kapni

2011. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!