Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HD 6950 feloldása HD 6970-re....

HD 6950 feloldása HD 6970-re. Hogyan? Megéri?

Figyelt kérdés

Hamarosan venni fogok egy HD 6950-et és hallottam olyanról , hogy fellehet valahogyan oldani 6970-esre.


A kiszemelt kártya pontosan ez : [link]


Tehát több kérdésem lenne :

1.: Hogyan tudom feloldani?

2.: Mennyivel lesz jobb/gyorsabb a kártya?

3.: Ezzel a garanciát elvesztem vagy nem lehet lenyomozni?

4.: Lehet valami probléma ebből?


Köszönöm a válaszokat előre. Kérem csak az írjon aki a kérdések valamelyikére értelmes választ tud adni... nem vagyok kíváncsi pl. olyanra , hogy mi a ...-ért oldanád fel ez már így is elég jó kártya semmi értelme stb.


2011. júl. 24. 22:47
 1/7 Panda Péter ***** válasza:

pontosan nem tudom a menetét, gondolom egy 6970-es biost kell ráflashelni. de csak mert ilyen jó fej vagyok:

[link]

a garit biztos bukod a moddal.

ugyan direkt leírtad, de mégis muszáj hangot adnom a véleményemnek: az a kártya már alapból olyan gyors, még full hd-ben is, hogy nem érdemes eldobni a garanciát egy kis extra teljesítményért, mivel:

ad1 hagyományos tuninggal is lehet húzni

ad2 ha lejár a gariidő, nyugodtan megmoddolhatod, addig valószínűleg nem is lesz szükséged az extra shaderekre.

2011. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Parancsolj, ha esetleg nem menne angolul akkor itt magyarul.

[link]

2011. júl. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2011. júl. 24. 23:45
 4/7 anonim ***** válasza:
És gondolkodtál már rajta hogy miért csak 6950-esként adták ki?
2011. júl. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Panda Péter ***** válasza:
nem kell itt a pánikkeltés, a négymagosított kétmagos phenomokkal sincs semmi baj.
2011. júl. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs hogy ide írok, de végül is a választ már megkaptad.

Nézegettem most pár ilyen procimag feloldásos kérdést és egyre jobban csodálkozom. Szóval én azon gondolkodtam hogy mi a faxért tiltják le egy nagyobb teljesítményű cucc képességeit amit trükközéssel fel lehet oldani ahelyett, hogy sz*rabbat gyártanának. Olcsóbb legyártani a jobbat, és bizonyos hányadából sz*rt csinálni, mint gyártani egy gyengébbet meg egy erőssebbet? Ez így ésszerűnek tűnik egy ilyen kis eltérés esetén ahol lehasítanak néhány shadert, na de egy négymagos prociból fele akkorát csinálni. Ezt olvastam valahol. Tulajdonképpen nem várok semmi választ erre, csak gondoltam kiírom :D

2012. febr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért mert nem érné meg nekik rosszabb gyártási technológiával készíteni mert macerás két modszert használni illetve költségesebb meg minek használnának régi techonlógiát ezért inkább ugyanazt kiadják lebutítva ,hogy akinek nincs pénze a csúcs kategoriára azok is megtudják venni csak hát az okosak rájönnek ,hogy valójában mit is csináltak és mivel amig a föld kerek mindig lesznek hackerek ezért fel is fogják törni :DDD
2012. febr. 5. 10:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!