Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASROCK M3A UCC mit tudtok...

ASROCK M3A UCC mit tudtok erről az alaplapról?

Figyelt kérdés

Valahogy a specifikációk leolvasása nem az erősségem a kérdésem a következő bővebben:

Egy Ati 1Gb-os kártyát elbírna?

4GB ramot?

és mennyi CPU magszámot bír?

+

megéri e?

általános adatok?


Előre is köszi!


2011. júl. 21. 21:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Processzor:

- Support for Socket AM3 processors: AMD Phenom™ II X4 / X3 / X2 (except 920 / 940) / Athlon II X4 / X3 / X2 / Sempron processors

- 6-Core CPU Ready

Nem nagy kunszt, ezeket a típusokat beleteheted, lényegében a teljes termékpalettát támogatja.


Max. 16 GB RAM, bármilyen PCI-E videokártya.

2011. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

köszi! Még ezen az alaplapon gondolkoztam

Asus P5Q-SE2 Alaplap ez jobb nem?

2011. júl. 21. 21:20
 3/22 P.O.C. ***** válasza:

Videokártyát hót mindegy milyen raksz bele, csak PCI-E csatolású legyen. RAM -ot nyugodtam belerakhatsz akár 4*4 GB -ot is.

A hivatalos processzor kompatibilitási listát meg itt találod:

[link]

Nyilván pár típust csak BIOS frissítés után fog kezelni..


Bár újonnan én nem vennék ilyen alaplapot, csakis olyat, ami kezeli az AM3+ -os procikat is. Meg az ASRock amúgy sem a szívem csücske. Régebben rengeteget szívtam velük, ma már állítólag jobbak.

2011. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 P.O.C. ***** válasza:

'Még ezen az alaplapon gondolkoztam

Asus P5Q-SE2 Alaplap ez jobb nem?'


Először is azt kéne eldönteni, hogy milyen processzort szeretnél venni. Ez pl. az Intel igen csak elavult LGA775 processzorait kezei, ami már kifutó széria.

Ha Intel procit akarsz, akkor LGA1155 -ös platformba érdemes gondolkodni.

2011. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ti mient ajánlatok? Egy stabil konfigot szeretnék összerakni lehetőleg alkatrészekből mert kompletten nekem kicsit drága lenne.... Szóval minimum

1gb vidikártya

4magos proci

4gb ram legyen benne persze egy ezeknél többet bíró alaplappal....sajnos tanácstalan vagyok eddig...

2011. júl. 21. 21:28
 6/22 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzed van rá? Mire van szükséged (merevlemez, dvd író, ház is kell pl.)?
2011. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

csak alaplap,proci,vidikártya és ram kell minden más megvan


a pénz nem számít egyenlőre

2011. júl. 21. 21:32
 8/22 anonim ***** válasza:
DVD író és merevlemez SATA típusúak? Mert az újabb alaplapok (Am3+ -t támogató) már nem rendelkeznek régi IDE-vel.
2011. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Most vettem egy 2010es DLes írót és Sata csatlakozású mint a merevlemez is
2011. júl. 21. 21:37
 10/22 P.O.C. ***** válasza:

Meg szerintem táp is kell. Öreg hiba -amit mostanában egyre többen elkövetnek- hogy az új számítógépüket a régi gépükből kiberhelt codegány féle minőségű hulladékokra bízzák. Ráadásul ezen tápok jó részének nem is 24 tűs alaplapi csatlakozója van, hanem csak 20.

Azon kívül ha pl. csak IDE -s vinyód van, az is úgy visszafogja az új gépet, mint az állat. Szóval az is felejtős.

2011. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!