Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 8400 gs hogy tudnám megcsinálni?

8400 gs hogy tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés

Kifutjam a gépet süreitett levegővel, és azóta nem megy a vga hűtése, és 80-90 fokos,és néha be is akad a gép.valahogy vissza kéne tennem probáltam már visszapattintani,meg is pörgettem,de magától nem megy.

Szóval tudom pörgetni könnyen is pörög de nem hajtja meg.tudnátok nekem segiteni?


2011. júl. 20. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem vegyél egy hűtést inkább, 1-2e -ért kapsz valami alap ventit bordával.

valszeg szétugrott a csapágy, vagy rossz a kábele, és nem kap feszt.

2011. júl. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogy a ventillátor csatlakozója nem-e jött ki. A videókáryta NYÁK-ján keresd a csatlakozó portot. Általában 3 tűs.
2011. júl. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mezarius köszönöm a válaszod igazad volt. az elötted szólónak. már nem szerettem volna rá költeni mert nemsokára új gépet veszek.
2011. júl. 23. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!