Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopban újra billentyűzet...

Laptopban újra billentyűzet csere?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A laptopomban kb 2 hónapja cseréltettem billentyűzetet(Acer 5738z),mert akkor sikeresen beleömlött 1 kis víz.A srác kicserélte ok minden mehetek érte,odaérek és közli h angol bill-t tett bele ami csak 14 ezer ft,és azért ezt mert azt mondta h a magyar 30 lett volna.Mind1 kifizettem és sztem vmi utángyártott szar bill-t tett bele,mivel a "space" nem igazán működik mostanság rajta.Megjegyzem elég sokszor használom ilyen hülye ugrálós játékokra ahol ezt a billt elég sokszor kell nyomogatni:D Szóval emiatt és szétmehetett?

Tehát üt szóközt,csak elég erőteljesen kell nyomni:S

Vagy elég lenne kifújni vmi spray-vel?Úgy értem olyannal ami bill tisztításra való.

Esetleg megint vehetek új billentyűzetet?:S

Am tényleg ennyire drága ez a bill,vagy csak a srác vágott át?

Köszi a válaszokat!


2011. júl. 19. 00:23
 1/3 c:\ ***** válasza:

[link]


Itt 22 papírt írnak a magyarra, aztán lehet, hogy van máshol olcsóbban is, ezt találtam így hirtelen.

(nem utolsó sorban 1 év garancia van rá, arra nem volt amit a srác rakott be?) esetleg kérdezz rá.


2 hónap alatt ha éjjel-nappal ütöd sem szabad szétmennie. Az egy billentyűzet élettartamnak nagyon kevés.


Ha más nincs, akkor megpróbálhatod kipattintani a space billentyűt te magad és szétnézni, hogy hátha tudod orvosolni a problémát.

2011. júl. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vegyél usb-s billt. én most vettem (géphez mert meghalt) bill és egér 3000 volt egybe coraban(mind 2 usb-s 1 csomagban voltak) szerintem ha nem is akkor amikor hordozgatod de otthonra jobb nem?
2011. júl. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Szerintem akkor a mai nap folyamán felhívom a srácot h mi lehet a baj,mert sztem sem kellene szétmennie.Sajna nem nagyon értek hozzá,ezért nem is nagyon akarom pattintgatni,ilyesmit csinálni vele,mert ha esetleg lenne gari ugye akk ezzel elveszne.Na de mind1 azért köszi a segítséget!

Usb-s billt meg nem akarok venni,elvégre azért laptop h ne kelljen mindenféle kábellel vacakolnom:D

2011. júl. 19. 01:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!