Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen processzort javasoltok?...

Milyen processzort javasoltok? Még mivel gyorsíthatnám fel a gépem? (infok lent)

Figyelt kérdés
Van a gépemhez egy, Intel Celeron E1400-as 2Ghz -es processzor (LGA 775-ös foglalat),+ ATI Radeon HD 3400-as videokártya, alaplap MS-7529, 2 GB memo van a gépben , kb. 2008-ban újítottam fel a gépem, most szerintem ráférne egy frissítés, mert a mai gépigények igen magasak... Tudnátok egy konfigurációt mondani, hogy mit kéne kicserélni sürgősebben, vagy mitől lenne gyorsabb? Előre is köszi
2011. júl. 17. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:

lap+proci+vid.kártya+RAM

DDR2-es a ram gondolom

2011. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg felújítani..halott foglalat.DDR2es RAM.Én új gépet javasolok de tudod húzni a procit a Biosban.
2011. júl. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
SSD-vel
2011. júl. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valójában a leglátványosabb sebességnövekedés tényleg egy SSDvel érhető el. (Viszont játékoknál és egyéb inkább processzort vagy memóriát igénylő dolgoknál semmit sem ér.)


Mennyi pénzben gondolkodtál kedves kérdező?

2011. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
max. 30e Ft.
2012. jan. 19. 17:42
 6/7 A kérdező kommentje:
még talán a 35 is belefér...
2012. jan. 25. 11:29
 7/7 anonim válasza:

Üdv és azt mondom vegyél legalább egy intel e6600 as procit ez kb 18-20 ezer és vegyél egy hozzá illő ddr3 as alaplapot és ddr3 as ramokat nézz utána lehet ha kijössz 35ezerből.

Egy jó tanács ha csak procit veszel nézd meg azt is hogy az alaplap FSB-jer találjon a proci FSB sebességével. de ha újat veszel akkor sem árt megnézni nehogy ráfázz.

2012. jan. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!