Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Radeon hd5450-en elmennek az...

Radeon hd5450-en elmennek az új játékok? Bővebben lent

Figyelt kérdés

7ezer forintért vettem passzív hűtésű radeon5450 1gb ddr2eset. betettem a gépbe és a cod5 800*600 max beállításon ment . fps 25-100 között ugrált.mások meg azt mondták játékra alkalmatlan kártya. mégis vitte a cod5öt.

az lenne a kérdésem hogy menne rajta a GTA4 cod7 crysis meg ilyenek?


2011. júl. 16. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd, sem a GTA4, sem a Crysis nem új játékok már. Nagy valószínűséggel elindulnak rajta, Crysist én még a HD2400-al szerelt laptopomon is tudtam játszani.


Azért mondják sokan - joggal - hogy játékra alkalmatlan a kártya, mert alacsony felbontáson, alacsony beállítások mellett tud csak játszható FPS-t produkálni a valóban új játékokban. Ennek ellenére 7ezret megért szerintem, nem volt rossz vétel.

2011. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A GTA 4-hez inkább a proci kell de az nagyon. Milyen CPU-d van? A DDR3-as verzióján közepes részeltességgel tolják a GTA 4-et 1280x1024-be úgy bírja. Crysis is hasonlóan fut rajta. Igaz a tied DDR2-es egy két dolgot leveszel alacsonra és sztem játszható lesz. Ha van elég ramod meg egy normális procid, akkor nem okoz gondot neki. Low-on szerintem mindent elvisz. A Black Ops-ot is! :)
2011. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!