Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összeraktok nekem egy jó gépet?

Összeraktok nekem egy jó gépet?

Figyelt kérdés

lehetőleg olyan kéne amiben intel processzor van, azon belül is i3, i5, vagy i7

az a baj, hogy ott akadtam el, hogy az alaplaphoz vegyek CPU-t, vagy fordítva

HDD már van

kéne még vagy NVIDIA, vagy ATI videokártya

ezenkívül egy ezekhez megfelelő tápegység

+ még valami cooler master haf x-hez jó hűtésrendszer


ne a legdrágábbat vállasszátok ki, egy kicsit figyeljetek az árakra is


LINKELJETEK!!!


2011. júl. 15. 19:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Hardverteszt.hu-t ne linkeljél már oda sehova mert egy gennyes megbízhatatlan b*zi szutyok reklámoldal. Minden tesztnek ellentmondanak a neten. Persze, csak náluk minden gyorsabb, ami máshol lassabb...


[link]


[link]

2011. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
elkezdtetek egyre jobban összezavarni. melyik kártyát vegyem akkor?
2011. júl. 15. 20:53
 13/27 anonim ***** válasza:

A HAF X sztem nem volt olyan rossz választás én is olyat tervezek venni a napokban.Nekem sincs erősebb konfigom az itt elhangzottaktól.Nekem pl fontosak a külsőségek azért is veszek egyet.+ pl mikor én vettem a konfigomat még nem volt rá pénzem(mármint a házra)-szal azt már nem lehet hozzá adni és ha most vennék intelt vennék procinak de ahhoz a komplett konfigot átt kéne szabni ahhoz meg nem elég a HAF ára.+ ha vki vesz1 ilyen házat az már 1 jó ideig nem vesz másikat tehát nagyon időt állónak mondhatni.+én még vízhűtét is tervezek venni 1 955BE -ös procihoz(azzal mondjuk elég szépen kilehet majd hajtani) :D Szal én nem tartom hülyeségnek a drága "úgymond feleslegesebb" cuccokat.

Jah és az SSD-s válaszhoz nem éri meg ma SSD-t venni talán 2-3 év mulva mikor már elérhetőbb lesz az ára 1 HAF árán max 120 GB jön ki az meg nem vmi sok.

2011. júl. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

egyébként a ház még nincs meg

azon kívül számítom a 150 ezer Ft-ot

2011. júl. 15. 20:57
 15/27 anonim ***** válasza:
Nos a grafkártyához visszatérve a másik teszt linkjében is az asus gtx 460-at ajánlják és szerintem is veheted nyugodtan.Nekem is 1 GTX 460 TOP-os kártyám van megvagyok vele elégedve.És ahogy már az előbb is írtam itt csak 1 sima GTX -el teszteltek nem 1 gyárilag túlhajtottal-ami a tuning miatt jobb.De mind a 2 kártya elég jó.
2011. júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

kössz a válaszokat, mindenkinek megy a zöld.

azért várok még további configokat

2011. júl. 15. 21:09
 17/27 anonim ***** válasza:
Jobban járnál ha vennél egy olcsóbb Thermaltake vagy CM házat és többet lehetne költeni a VGAra.És aki szerint szar konfig amit írtam ak rakjon össze egy jobbat..
2011. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

én fuckers konfigján annyit javítanék h én 1 corsair cx600 tápot vennék a gépbe és 1 560-as kártyát(a gyártók közül a nevesebbeket nézd pl MSI ASUS)

[link]

-vagy marad a gtx 460 TOP de annál semmiképpen nem rosszabbat vagyis a TOP ne maradjon le.Nem fogsz mellé nagyon ha a 460-at veszed de ha belefér a keretbe akkor 560 TI

2011. júl. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
szerintem a thermaltake nem olyan jó, mint a CM, csak jól néz ki. a HAF 912+ mennyiben különbözik az X-től? annyit tudok, hogy a külseje kicsit más, és a súlya feleakkora, "csak" 8 kg. de mennyire igaz, hogy hangos benne a HDD? egyáltalán hogyhogy a háztól hangos? a hűtése hasonlóan jó?
2011. júl. 16. 12:39
 20/27 anonim ***** válasza:

Nincs HAf 912-őm de a HAF X előtt elég jól szétt néztem ház téren véleményem a HAF 912-ről.(amiért én nem azt veszem)

-nincs plexi az oldalán

-belül nincs lefújva feketével

-zsúfoltságot kelt a belseje(hasonlít a jelenlegi dobozomra thermaltake M9-mármint belsőleg-és azt most nőtte ki a konfigom)

-számomra túl egyszerű

A HDD-ről nem tudok semmit, de ha jó a HDD-d nem szbadna semmilyen hangot hallatnia.(mármint olyat ami zavaró lehetne számodra)

2011. júl. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!