Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 6 cellás akku 2,5 órát bír?

6 cellás akku 2,5 órát bír?

Figyelt kérdés

Vettem tegnap egy 12"os netbookot.

Az normális, ha 100%os töltéssel 2,5 órát bír?

Miket állítsak e, hogy pl 3,5 órát bírjon?


2011. júl. 13. 23:46
 1/2 Argloss ***** válasza:

Ha filmet nézel rajta meg 1000-el használod akkor természetes, hogy nem bírja ki 4-5 órán keresztül... Attól is függ, hogy milyen oprendszer van rajta. Attól is, hogy a processzorod visszavesz-e a teljesítményéből ha nincs rá szükség, stb...

Vedd lejjebb a fényerőt.

2011. júl. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A vezérlőpultban állítsd át teljesítmény centrikusról, energiagazdálkodásra, vagy hasonló; most fejből nem tudom. Egy újonnan vett 5cellás laptop 2és fél órát bír ki, ha nem használod. Egyébként tényleg sok mindentől függ, képernyőszélesség, képernyő típusa (ELMÉLETILEG a Led képernyő feleannyit fogyaszt, mint folyadékkristályos LCD/TFT társai), processzor sebességéből levesz-e, ha nem használod stb.


Szerintem annak a kis képernyőjű netbooknak ki kellene bírnia annyit.

2011. júl. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!