Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondolsz erről a netbookról?

Mate0117 kérdése:

Mit gondolsz erről a netbookról?

Figyelt kérdés

[link]


ez jó lenne sima felhasználásra: EXEL böngészés meg ilyesmi...

jó ez a proci erre nem túl lassú ?


2011. júl. 12. 21:19
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és lehetne bele 2 gb RAM-ot rakni?
2011. júl. 12. 21:23
 2/8 anonim ***** válasza:
Netbook-okba 1 slot szokott lenni.
2011. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja és én egy intel 1,29 ghz-t használtam régebben ugyanerre 512 rammal és integrált 64 megás videókártyával. Neked is elég lessz szerintem:) Habár én xp-t használtam...
2011. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem elég, mert a képernyő felbontása TÚL pici...
2011. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Náluk van alapból 2GB-s.

[link]

2011. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én kicsit drágállom azt a közel 78-ezret rá, múltkor egy acert kérdezett valaki:

[link]

ennél a gépnél azt mondtam hogy 57k-ért egész jó vétel, bár kisebb a merevlemezen, netbookon valszeg úgysem fogsz semmi extrát tárolni, a filmet se 1080p-ben szeded le, szal elég a 160Gb, nincs bluetooth benne, de azis elnézhető, előnye a dellnek a 2 év gari, amúgy mindkettő konfig kb ugyan az.


Igazából...lehet én állok hozzá rosszul, de teljesítményben kb az egyik ismerősöm 7-8éves pentium 4esével vannak egy szinten ezek a netbookok, ahhoz képest egy közel 80ezer rá az túl sok pénz véleményem szerint (bár ebben benne van azis hogy win7-el adják, de ilyen gépre optimálisabb az a linux)


Én a helyedben ha nem sürgős a gépvásárlás, akkor bevárnék vmi iskolakezdési akciót és akkor térnék vissza a témára, vagy megdobod egy 20-25 ezerrel és azért már egy alap laptop vehető (dell, oprendszer nélkül, addigra leszedsz hozzá egy windows-t), az már normálisan futtatja a win7et, nagyobb a képernyő, hosszabb távon jobb rajta a böngészés meg a gépelés, és 3év gari is van rá.

2011. júl. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek....

azért nem jó a laptop mert az túl nagy erre a célra....

kis táskába kéne hurcolni és ugye az sem árt ha nem 5 kg :)

2011. júl. 13. 10:50
 8/8 A kérdező kommentje:
az acerrel meg az a bajom hogy acer :))
2011. júl. 13. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!