Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes venni USB-s laptophűtőt?

Érdemes venni USB-s laptophűtőt?

Figyelt kérdés

Nem márkás, 1500-2000 forintba kerül. Compaq Presario laptophoz kellene, mert így is hamar melegszik fel és néha kikapcsol. Így is alul van egy kupak, hogy jobban szellőzzön (ez tartja magasabban a szellőző részét), de vajmi keveset ér.


Köszi a válaszokat!


2011. júl. 12. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezen a kérdésen én is sokat gondolkoztam.

Úgy tudom az USB csak 5V-t ad le ami nem valami sok.

Régebben kaptam 1 USB-s hűtőt(karácsonyra)(3kis ventivel)mondhatni semmit nem ért. [link]

Most(ma)van a szülinapon és kapok 1 10k-s hűtőt.Ezt itt:

[link]

ha gondolod akkor majd mondom,hogy megéri-e olcsó/drága hűtőt venni.

2011. júl. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
UI:Sokszor a TELJES portalanítás/tisztítás és újrapasztázás sokat segít.Ja és most ugye nekem sincs hűtőm,ezért nálam is kupakok vannak(hátul 2-2 egymáson,elől meg 1-1)és az alja le van szedve(ahol van a hővezető cső).
2011. júl. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
USB-s laptop hűtő semmire nem jó, mert az USb csak 5voltot ad le ami édes kevés arra hogy rendese megpörgesse a ventilátort, ezért érdemes venni inkább olyat ami külső áramról megy én az USB-st szedte szét és 12 voltos ventilátort raktam a helyére és azt egy külön tápegységgel működtetem. És ez így ér is valamit.
2011. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval megkaptam a 10k-s hűtőt amit feljebb linkeltem.Végülis nem teljesít rosszul terhelés alatt kb. 6°C-t hűt.
2011. júl. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 jacksony válasza:

Vidd el egy teljes takarításra és pasztázásra !


És ha már csak a gép alá teszel valamit,hogy 2 cm re legyen a felülettől,már az is sokat segít !


Szóval félévente takaríttasd,évente pasztáztasd.

2015. szept. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!