Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép hőmérséklet. Ez...

Számítógép hőmérséklet. Ez természetes?

Figyelt kérdés

Alaplap: 47 fok

Processzor: 45 fok

Videókártya: 27 fok


Játék közben az alaplap felmegy 50 fok ra, a többi marad ezen a hőmérsékleten. Ez sok? A táp, processzor és videókártya venti megy a gépben. Több nincs.


2011. júl. 11. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Jó ég! Ezeket az alacsony értékeket hogyan csinálod??

:)

2011. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én örülnél ha ilyen alacsony lenne.
2011. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hmmm :D. Régi gépemmel az alaplap+Proci 30 fok-on állt, a VGA pedig ugyanúgy 27 fok. Ezért gondoltam, hogy ez sok :D. Akkor mégse :D. Köszi a segítséget :).
2011. júl. 11. 17:52
 4/8 anonim ***** válasza:
az én vidikarim játék közben sajnos 71 fok :'(((((
2011. júl. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
hogy tudom megnézni a hőmérsékletét a gépnek?
2011. júl. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Piriform Speccy

[link]

Ingyenes, és ahhoz képest egész jó!

2011. júl. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Géptől függ a dolog. Az én gépem mindenben nagyon jó, fél év után is topon van, nem kell újratelepíteni, de az itt említett hőmérséklet sok neki. Nem mehet órákon át. A ventillátor úgy hajtja magát, mintha kis híján felrobbanna. Ráadásul a Hard Disk Sentinel jelez, hogy kapcsoljam ki a gépet, különben károsodás éri. A hátlap iszonyatosan forró, nem tudom sokáig ott tartani a kezemet. Ezt az egy tényezőt nem bírja.
2012. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem létezik hogy a videokártya játék közben nem változtat hőmérsékletet! Játék közben nézd! Gyorsan visszahül amugy a kártya! 1 perc mire kilépsz a játékból könyen visszaáll.
2014. febr. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!