Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma a gépemmel...

Mi lehet a probléma a gépemmel? (böv)

Figyelt kérdés

Ezt írja amikor bekapcsolom: Attention: Unsupported Video Configuration Detected


Action is required


This computer has an add in graphics card, but the monitor cable is plugged into the integrated video connector. To attach the monitor cable to the add-in graphics card:


1.Shut down the computer


2 plug the monitor cable into the add in graphics card connector. this may require a video adapter or video adapter cable. (provided with the system)


3. Trun on the computer.


This message should not appear after completing these steps.


For more information or help, please refer to the system documentation.

Most kaptam egyébként meg, valami belső hiba? vagy a kábeleknél rosszúl kötök valamit össze? esetleg hibás?


2011. júl. 11. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

A rendes videókártya helyett az alaplapira van kötve a monitor.

Kapcsold ki a gépet, kösd át, majd mehet a móka.

2011. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, rosszul kotted ossze.

Az alplapodon is van egy integralt(beepitett) videokartya, de van egy dedikalt video kartya is ami be van dugva azalplapba. Nalad az a baj, hogy a monitor kabelet az integralt, apalpapi videokartyara dugtad be, melynek a csatlakozoja az alplapon van, parhuzamosan helyezkedik el a gep oldalaaval. Vedd ki es dug be a dedikalt videokartyaba, ugyanolyan a csatlakozo, csak az egesz videokartya es a csatlakozo is merolegesen helyezkedik el a gep oldalara, es az alaplapi videokartya dugasza altt van, tehat az uj dugaszt a regitol lennebb keresd.

2011. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de mit kössek át hova? nem értem teljesen... Van egy kábel ami a gépbe meg a monitorba is belemegy. mit csináljak? a gépbe dugtam rosszúl?
2011. júl. 11. 16:14
 4/4 A kérdező kommentje:
jaaj tényleg köszönöm szépen(L):)
2011. júl. 11. 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!