Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan működnek a tabletek?

Hogyan működnek a tabletek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mennyire rugalmasak egy hagyományos számítógéphez képest. Fel tudom-e rá tenni azokat a programokat, amelyeket egyébként is használok, vagy külön verziót kell erre találnom? Ha van USB bement, lehet hozzá bármilyen eszközt csatlakoztatni, pl. nyomtató, egér, billentyűzet? Természetesen egyéb érdekes adalék is érdekel.
2011. júl. 9. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
A tabletek nem a PC-k helyett készülnek. Kiegészítő szerepük van, kényelmi funkciókat látnak el. Egyetlen program sem megy azok közül, amit most használsz. Sok értelme nem is lenne egyébként, hiszen teljesen más a felület, teljesen mások az igények. USB-s kütyüket nem kezelnek, legfeljebb pendrive-ot tudhat felcsatlakoztatni némelyik. Ha billentyűt akarsz mellé, akkor Bluetooth-ban kell gondolkozni. Egérnek pedig semmi értelme, hiszen érintőképernyősek, ennek megfelelően csinálták meg a felhasználói felületet is. Tehát az egér fogalma kb. nem létezik a tableteknél.
2011. júl. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eleve a legtöbb Tablet egyelőre Androiddal jön. Ez alapból adja h Linux alapú. Még 1 év és jön a Windows 8 (ami sztem már most el van cseszve). Közben más operációs rendszereket is fejlesztenek. Ott van például az Ubuntu Linux, a kernelben már benne vannak a driverek, tehát szerintem elvi alapon működniük kéne. ELVI alapon!!
2011. júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bekapcsolod, nyomkodod a képernyőt--- úgy műkszik!
2011. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:42

"Még 1 év és jön a Windows 8 (ami szerintem már most el van cseszve).

ezt honnan veszed? a 7 szerintem egész jól sikerült, gondolod, hogy ismét hibáznak, vagy próbáltat?

2011. júl. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tehát ha arról van szó, hogy az állandó gépemen használt programokat szeretném néha máshol is használni, akkor leginkább csak netbookban gondolkozhatom? (ha a mozgathatóságot is figyelembe veszem)
2011. júl. 9. 17:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Onnan gondolom, hogy elcseszték mert nem egy cikket olvastam róla, és megint csomó felesleges dolog lesz benne, és soha nem lesz biztonságos.

Amúgy a W7 olyan jól sikerült h Steve Ballmer is szenved az érintő képernyővel : 2 perc 25mp-től nézd!


http://www.youtube.com/watch?v=eETKiAvGmc8

2011. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!