Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépembe veszek egy 2TB-os...

A gépembe veszek egy 2TB-os vinyót a másik 360Gb-os mellé és csak simán összedugom a csatlakozókat és már működni is fog a másikkal együtt?

Figyelt kérdés
Mert nincs helyem és veszek egy 2TB-ost mert az nekem elég,de nemtudom hogy csak összedugom a csatlakozókat és megy vagy erre is egy Windows kell?Lények hogy a kettő eggy legyen azaz ahogy szokott lenni Ja és SATA 2 az egész.
2011. júl. 8. 21:45
 1/5 Smartguy86 ***** válasza:
Windows már van az eddigin, szóval a másik csak simán ott lesz a meghajtók között üresen. Semmi extra.
2011. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Az új merevlemezeken (kivéve a külső merevlemezeket) nincs se partíció se fájlrendszer. Ezt neked kell létrehozni. A szerelés része nem bonyolult csak összedugdosod értelem szerűen: adat kábel, táp kábel.

A többiről itt van egy kis olvasnivaló:

[link]

2011. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

"Lények hogy a kettő eggy legyen azaz ahogy szokott lenni Ja és SATA 2 az egész."


Ezt nem értem... Ha fizikailag 2 db külön merevlemezed van azt nem kezelheted egybe. Min 2 db partíciód lesz.

2011. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az XP-n van olyan lehetőség a formázásnál, hogy hozzáfűzi a másik kötethez, és egy kötetként kezeli. A hetesnél nem tudom.
2011. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 P.O.C. ***** válasza:
Hát ha ez mégis kivitelezhető, akkor sincs értelme. Mert ha esetleg ki akarom szerelni az egyik vinyómat, akkor honnan tudjam, hogy az adatok fizikailag melyik vinyón vannak.
2011. júl. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!