Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Netbook Samsung NF210-et...

Netbook Samsung NF210-et akumlator problema?

Figyelt kérdés

Bocs h ebbe a kategoriaba tettem, de fogalmam se volt h hova tegyem.

Az lenne a kerdes, h art e az akumlatornak ha "folyamatosan ki be huzogatom" ne arre gondoljatok h jatszok vele..., hanem kimeek valahova kiveszem toltobol, utanna bejovok beteszem. Marmind h hordozom maggammal. Ez az elso kerdes h ez miatt romolhat az akuja?

A masik kerdesem h ha rajtahagyom a tolton, ha fel is van toltve es ugy netezek stb, napokig is, akkor romlik az aku? En ezekrol nem igazan hallottam h rontana, inkabb azt hallottam h akkor romlik ha lemeritem teljesen.

Bocs ha rosszul fogalmaztam. Amugy az elso netbookom, eddig csak asztali gepem volt, a heten vettem.

Amugy meg villagositsatok fel olyan dolgokkal h h tudom kimelni az akut, nekem az aku a legfontosabb benne:D elvileg 14,5 orat birja:D, s nem akarnam elrontani.

Koszi elore is az ertelmes valaszokat!!!:)


2011. júl. 6. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Kiscsillag,akkor csinálod a legjobban ,ha úgy használod a lapidat, ahogy egy lapit használni kell.

Azaz nyugodtan használd akkuról,töltsed amikor akarod,nyugodtan vedd le a töltőről amikor csak akarod,nyugodtan használd úgy ,hogy be van dugva a konnektorba.Mérnökök tervezték,mi nem tudjuk ezt az akku dolgot elrontani.

2011. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszi az ertelmes valaszod:)
2011. júl. 6. 15:01
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én is ezt a netbookot néztem magamnak,én is olyat kerestem aminek az aksija a legtovább bírja. Én is ezt a 14 órát olvastam,de ez általában pár órával kevesebb mint amit írnak,de még úgy is szerintem csúcsnak számít. Kíváncsi lennék,hogy megvetted-e és ha igen,akkor hogy bírja. Én is gondolkoztam ezen,hogy csak akkor hasznánám ha tényleg el kell vinnem vhova és itthon nem,mert nem akarom hogy romoljon az aksi. Olvastam itt vkinél hogy állandóan hordozta és fél év múlva már csak 45 percet bírt töltés nélkül:S Oké mondjuk az szar márka is volt amiknek gondolom amúgy is 2-3 óra az üzemideje. Ha még nem vetted volna meg ajánlanám a www.notebooktv.hu oldalt amin tesztelték ezt a gépet és elég jókat írtak róla. Na kíváncsi vagyok a véleményedre. Üdv, Nóri
2011. aug. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!