Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik kombinációt választanátok?

Melyik kombinációt választanátok?

Figyelt kérdés

Azt már a saját bőrömön is megtapasztaltam, hogy szarra nem lehet várat építeni. Kiválóan helyt áll jelen esetben ez a mondás, tehát nem érdemes az alaplapon spórolni


Ettől függetlenül most ki szeretném kérni a véleményeteket, hogy ti vajon melyiket választanátok:


Gigabyte P67A-D3-B3 (21k) core i7 2600K BOx(60k)

vagy

Gigabyte P67A-UD4-B3 (35k) core i5 2500K BOX (43k)

(Az árak bolti ár alatt vannak kicsivel, mivel ennyiért tudom beszerezni őket)


A kettő kombináció nagyjából egy árban van, igazság szerint utána néztem az alaplapoknak, nincs köztük nagyon nagy tudáskülönbség. De ha van egy kis időd te is utána nézhetsz, mielőtt választ adsz nekem :)

Arra meg nincs pénzem hogy mindkettőből a drágábbat válasszam :)


2011. júl. 5. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
I5 bőven elég szerintem, szerintem a 2. kombinációt válaszd. :)
2011. júl. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha játékra kell oda szerintem Gigabyte P67A-D3-B3 és I5 2500K és a többi pénzből meg erősebb videokártya.
2011. júl. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A vga már megvan, azaz egy megmaradt az előző konfigból. Közbe találtam egy jobb alaplap választást

Gigabyte Z68X-UD3P-B3 rev.1.0

szintén 35k azt hiszem ezt választom az i5 2500K proci mellé. Már hozzá vagyok szokva a minőségi lapokhoz túl nagy változás lenne :)

2011. júl. 6. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!