Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rádiós Billentyűzeten miért...

Rádiós Billentyűzeten miért hiányoznak betűk?

Figyelt kérdés

Vezeték nélküli Billentyűzetem némely billentyűk leütésekor nem ír karakter a számítógép.... a Furcsa az benne hogy néha viszont megteszi ( tehát hardwerszinten elvileg rendben van) de világiasan fogalmazva... egy 2 hónapig n és h betűt úgymond nincs kedve íri.... utána írja őket csak akkor mást nem ír.... és fogalmam sincs mitől lehet és hogy lehetne helyrehozni.... valakinek van ötlete ( elemmel működik és az elemek fel vannak töltve... és többel ki lett próbálva)



[link]


2011. júl. 5. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

ha csak bizonyos betűket nem hajlandó néha írni, akkor szedd szét, és van benne pár fóliaszerű, rajta az áramkörökkel... mosd ki... nem viccelek, áztasd be vízbe azokat a lapokat (aztán persze azért szárítsd meg ;-)) és elvileg ok lesz...(na meg rakd vissza)

ha meg nem, akkor passz.

2011. júl. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagyis nem pontosan nem fólia, hanem műanyaglap
2011. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szétszedtem ... Megpróbáltam kikattintani.. de nem akartam erőltetni nehogy eltörjön... összeraktam ujra érdekes most működik minden.. csak kicsi fáziskéséssel... aztán majd valószínűleg kitalálja hogy meik bilentyű nem fog működni... érdekes... Köszönöm szépen a segítséget.... csak elég drága volt anno és nem fér bele ujjat venni ....
2011. júl. 5. 20:43
 4/4 VODKA0710 ***** válasza:
Esetleg gyengélkednek az elemek? :D
2011. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!