Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lebutulhatott a processzorom...

Lebutulhatott a processzorom a húzástól, vagy valami más miatt szaggat az IL-2 1946?

Figyelt kérdés
Intel Celeron D 3.06 processzoromat kíváncsiságból felhúztam 3.8GHz-re. Stabilan ment, de nem használtam így, mert komoly javulást nem éreztem a gép teljesítményén. Ma indítom az IL-2-t és hihetetlenül szaggatott a menüje, a játék kb. 1fps-el futott. Megnéztem win feladatkezelőben, a processzorhasználat 100%-on áll. Átváltottam DirectX módba, úgy futott, de 5-10 másodpercenként bele-bele szaggatott, magarán úgy is játszhatatlan. A húzás előtt hibátlanul tudtam használni excellent beállításon is. Kinyírhattam a processzoromat a próbahúzással? Nem melegedett, a szokásos 40-42 helyett 45-46-on járt abban a pár órában, amíg 3.8GHz volt az órajel. Mást nem állítottam át. Mi lehet a gond?? Most jut eszembe, frissítettem a videókártyám (geforce fx5500 256mb) driverét, de nem hiszem, hogy ez okozhatja..
2009. márc. 28. 10:14
 1/1 anonim ***** válasza:

pedig a driver lessz a gond

ugyanis a proccesornak nem sok köze van az fps-hez csak kicsit

szerintem tedd vissza a régi drivert

nekem a ugyan ilyen proci van az egyik gépbe az 4.22-ön megy és semmi baja

pedig már egy éve igy megy

2009. márc. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!