Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lehet kapni 16-32GB-os...

Miért lehet kapni 16-32GB-os pendrive-ot amit csak 5MB/s lehet írni?

Figyelt kérdés

Pendrivet szeretnék venni, de számolgattam utánna hogy egy DVD (4500MB) 16 perc mire felmásolom a pendrive-ra. Mire a teljes 16GB-ot felírom majd egy óra kell.

Ti láttok jobb kondícióval pendrive-ot? Melyiket érdemes venni? Kingstone-t néztem, de ami gyorsabb az már jóval többe is kerül.


2011. júl. 1. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyorsabbat nem fogsz találni, mivel az USB adatátviteli sebessége ennyi. Hiába tudna a pendrive gyorsabban írni/olvasni, nem megy át gyorsabban.
2011. júl. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha van USB 3 támogatás od a gépen

akkor usb 3 mas pendrájv :)

üdv.

2011. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 legendavagyok01 ***** válasza:

Simán 20MB/sec fölé mennek a normálisak:

[link]

Egyébként az usb 2.0 névleges átviteli sebessége 480 Mbit/sec=60 MB/s.

2011. júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 legendavagyok01 ***** válasza:
Ha beleolvasol a cikkbe, akkor látod, hogy ott is 5 MB/s van feltüntetve, de simán elérte a 15MB/sec-ot.
2011. júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyen az üzlet világa.Miért csinálnának gyorsabbat ugyanannyiért?Majd ha nem fogy a lassabb pen,akkor leviszik az árát a gyorsabbnak és kiadnak egy még gyorsabbat és így tovább.

Aki nem írja felül rendszeresen a teljes tartalmat,annak elég az 5MB/s is.

2011. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem már elérte 150 mb/s -t is (első 3-4 másodpercben, utána lelassult 10 mb/s re)
2011. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 teszla ***** válasza:
nekem Kingston DataTraveler G2(8gb-s)van ami álltalában 20-22 MB/s másol és 10MB/s körül ír
2011. júl. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!