Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik notebook éri meg...

Melyik notebook éri meg jobban? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kettő között gondolkozok. A kérdésem az lenne, hogy az elsőben i7-es proci van, a másodikban viszon csak i5-ös, de van benne egy 120 gb-s SSD, szóval megéri-e a procinál alább adni, és 20e-et ráfizetni az SSD-ért?? Lényegesen gyorsabb lesz az SSD-vel? Mert már olvastam olyat is, hogy nem olyan, mint amit az ember elképzel...


Ez az egyik:

[link]


Ez meg a másik:

[link]


2011. júl. 1. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ketto kozul en gondolkodas nelkul az i7-es procist vennem, sokkal jobb proci. Tobbi elegge megegyezik, hardnal pedig sajnos nem tudok segiteni, nem igazan van tapasztalatom az ssd-kel.
2011. júl. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, én is az i7-es mellett állok, mert jobb proci, és SSD-ről nekem sincsen tapasztalatom, és mindenki azt mondja, hogy hú de gyors lesz, aki meg megvette az azt mondja, hogy gyorsabb lett, de nem annyival, mint ahogy azt elképzelte...
2011. júl. 1. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!