Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SOS! Miért kapcsol ki a...

Andy1992 kérdése:

SOS! Miért kapcsol ki a gépem, ha szünetmentesre van kötve?

Figyelt kérdés
Pannon Power UPS 600 VA szünetmentesem van, és ha elmegy az áram egy pillanatra is, akkor ugyanúgy kikapcsol a gépem. Én a monitorra gyanakszom, mert 26" TFT monitor, illetve a gépem is eléggé nagy teljesítményű, de mivel nem vagyok szakértő, ezért várom az ötleteiteket, mert már nagyon ideges vagyok... :S Köszönöm előre is a válaszotokat!!
2011. jún. 30. 18:34
 1/4 anonim válasza:
Nem lehet,hogy rossz a szünetmentesben az akkumulátor?
2011. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ugye azt tudod hogy a 600 VA nem azt jelenti hogy 600Wattot bír?csak kb 300-400 Watt

próbáld ki csak a monitor vagy csak a gép megy e (más meg rendessen konektorba van)

Ha úgy sem megy akkor a szünetmentesbe van a hiba ha pedig megy akkor a héppel

VAgy van egy harmadik eszet hogy a monitor megy viszont a gép nem ilyenkor azért szokott leálni mert a szünetmentes csak kvázi színuszos a tápod viszont aktív PFCs

De ha leírod milyen típusú a tápod akkor megmondom megy-e vele

2011. jún. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mivel sík hülye vagyok, ezért csak linket tudok mutatni hogy milyen...

[link]

a képekből a második.

Egyébként ha elmegy az áram a gép kikapcsol, de a monitor nem.

2011. jún. 30. 19:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Az UPS gépkönyv 5. lapja a megoldás. Túlterheled a tápot és leold. A 600VA-es a kimeneten 360W teljesítményt tud. Szóval kicsi az UPS teljesítménye és dolgozik a saját védelme. Ezért áll le.
2011. jún. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!