Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tulajdonságai vannak...

Milyen tulajdonságai vannak ennek? Atx lc-power lc6550 550W

Figyelt kérdés

itt ez is, mert erről van szó igazából:

[link]

nah a tulajdonságoknál arra gondolok, hogy hallottam olyanról hogy pl ha belecsap egy villám, nem megy tönkre, ilyet ez tud?

és volt valami hogyha elmegy az áram, nem megy tönkre akkor sem, na és ilyet tud?

(ezeket persze csak úgy értem hogy nem naponta csap bele az áram és megy el az áram :D )

esetleg valami ilyen tulajdonsága van?

(ilyen hogy hány watt, feszültség, áramerősség, frekvencia nem igazán érdekel, azt megnéztem már, és nem igazán értem/érdekel)


2011. jún. 30. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Ki van zárva, hogy ez a táp tud ilyet. LC-Power az ipari hulladékok közé sorolható.
2011. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 P.O.C. ***** válasza:

Az LC Power hulladék kategória, nem tud ez semmit. (Legfeljebb csak gyártója, de az is csak spórolni. :D)

Villámcsapás ellen egyébként semmi nem véd meg, még a márkás tápok sem. A szünetmentesek és a túlfesz levezető elosztók is csak akkor érnek valamit, ha nem a közelbe csap be a villám, egyébként simán áthúz azokon is.


Ezért komoly vihar esetén nem számítógépezéssel kell elütni az időt, ki kell húzni a konnektorból és kész.

2011. jún. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

persze, igazad van hogy nem szabad olyankor gépezni

csak a haveromék gépe azért ment tönkre mert gyakran volt áramszünet (vagy áramingadozás?) és a tápegység adta meg megát :D mert elvileg nem volt benne valami olyan tulajdonság, hogy szépen álljon le ha áramszünet van :D

a villámosról csak hallottam, elvileg csak annyi hogy nem megy tönkre egy csapástól

a márka meg nem tudom hogy mennyire szar, de nekem teljesen megfelel, röpke áramkimaradásnál minen újraundult a lakásban, gép viszont le sem szarta, csak a net ment el XD

2011. jún. 30. 16:29
 4/10 A kérdező kommentje:
jah és köszi :D
2011. jún. 30. 16:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Én Corsair-t ajánlok. Abba vannak ilyen biztonsági cuccok. Nekem pl. egy áramszünetet simán átvészel és bekapcsolva marad a gép. Persze csak ilyen 1-2mps áramszünet.
2011. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nekem már megvan egy ideje XD de azért köszi, és az enyém is bekapcsolva marad :D
2011. jún. 30. 19:51
 7/10 A kérdező kommentje:
idelye*
2011. jún. 30. 19:51
 8/10 A kérdező kommentje:
ideje* sorry, nem tudok írni :S
2011. jún. 30. 19:52
 9/10 anonim válasza:
0%
ne hallgass a sok márkahülyére.... 400w os codegen tápom van és gamer configot viszi több mint fél éve, a codegent is leratyizzák mindenhol de semmi bajom nem volt vele, se vihar közben se egyébként, szóval ezis csak az hogy valaki kitalálta hogy 20ezres tápot kell venni és mindenki azt szajkózza, egyébként ez a táp lassan 10 éves lesz....
2012. okt. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt a véleményedet, akkor is tartsd meg amikor melletted füstölög a gép, mert én már 2x jártam így kódgány tápegységgel, és nem én vagyok az egyetlen. Elég sok régi Codegen tápegység FSP belet kapott, így azok teszik is a dolgukat. Lehet, hogy neked is az van és még sokan másoknak, azért írjátok, hogy nincs semmi gond.
2012. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!