Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Óriási ramhasználat? Mitől?

Óriási ramhasználat? Mitől?

Figyelt kérdés

Üdv! Egy hete vettem új gépet ( AMD 955, Shappire HD 6790, 4gb ram ), és a videókártyához kaptam egy ingyenes DIRT3 termékkulcsot, amit STEAM-en le is töltöttem, játszottam vele neten. Igen ám, viszont a DIRT feltelepített egy Windows Media Player Network nevű programot, ami fogja magát és elindul magától 2,5GB!!!! ram használatával. Valakinek volt ilyenre példa? Hogyan távolította el a gépről(én sehogy sem tudom, gép indító programai között sincs ott).

Win7 Ultimate


2011. jún. 27. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:

dirt 3-hoz még szép hogy kell minimum 2.5gbram!

amugy ha nagyon zavar távolítsd el a programot..

2011. jún. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te komolyan azt hitted hogy az a szaros progi foglal annyit le xD

Nem nyugi, a dirt 3 eszi annyira a RAM-ot, de van is miért. Azért az a játék még 800x600-ba is élvezetes.

2011. jún. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mondom a wmpnetwork zabál annyit. dirt3 nélkül is 2,5 gigát zabál az a fos, és tököm ki van vele, ma 8x fagyott le a gépem miatta mert játék közben megnyitja... -.-" letörölni meg nem lehet, mert WINDOWS!
2011. jún. 27. 19:55
 4/5 A kérdező kommentje:
akarom mondani egy szétkú rt fos ge ci oprendszer
2011. jún. 27. 19:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor ments ki mindent ami kell és rakd újra a win-t.

Amúgy szépen kifejezted magad, néha én is tudnék ilyen szépeket mondani a win7-nél.xD

2011. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!