Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya lehet a gond?

Videókártya lehet a gond?

Figyelt kérdés
A videkártyába tönkrement a hűtőventillátor, nem indul el. A számítógép bekapcsolásakor a képernyőn megjelennek az információk, XP betöltési sáv stb. De amikor a betöltődési sáv eltűnik akkor elfeketedik a monitor és csak villog a bekapcsolást jelző LED a monitoron. Az lenne a kérdésem, hogy ez azért van mert nem megy a hűtés, esetleg a videókártya ment tönkre vagy még egy harmadikra tudnék tippelni valamilyen rendszer meghibásodás miatt. Mi lehet a gond?
2011. jún. 22. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Üdv:) nézd meg tapintással hogy menyire melegszik a videó kártya. Ill menyire gyorsan ,ha 1 , 5 mp eltelte után full forro akkor a kártya hibás
2011. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Épp ezaz hogy nem melegszik fel rövid idő alatt. Azért is lenne jó ha valahogy ki lehetne deríteni, hogy nem-e a videókártya a hibás, mert akkor feleslegesen nem vennék rá új hűtőventillátort.
2011. jún. 22. 21:58
 3/13 anonim ***** válasza:
próbáld meg az integrált videókártyával(ha van)
2011. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az nincs sajnos.
2011. jún. 22. 22:12
 5/13 anonim ***** válasza:
Csökkentett módba?
2011. jún. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam másik videókártyával, azzal bejön rendesen minden a sáv betöltődése után.

Akkor valahogy nem értem, hogy az a videókártya amiből kiment a hűtés azzal a betöltősáv után nem jön be a rendszer.

2011. jún. 22. 22:23
 7/13 A kérdező kommentje:
Csökkentett móddal bejön, akkor valószínűleg a hűtés miatt nem tölti be a normál módot...
2011. jún. 22. 22:24
 8/13 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam az állítólagos ,,hibás videókártyát,, egy másik gépben és ott megjelenítette a rendszert a betöltősáv után rendesen...
2011. jún. 22. 23:13
 9/13 anonim ***** válasza:
monitort is probáltad?
2011. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Már kipróbáltam, és másik monitorral jó lett, valószínű a régi CRT monitor nem tudta megjeleníteni a felbontás miatt.
2011. jún. 23. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!