Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a proci és vga meddig lesz...

Ez a proci és vga meddig lesz még jó az új játékokra?

Figyelt kérdés

AMD Phenom II X6 1100T 3.30GHz AM3

Sapphire HD5830 1GB GDDR5 Xtreme


2011. jún. 22. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Még egy ideig bőven elég. A proci az akár 3évet is simán kihúz. A kari az 2 évet sztem.
2011. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha valami extrémül nem változik minimum 5 év-
2011. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Cybrovene ***** válasza:
Hát elég sokáig. Az AMD legjobb otthoni processzora + egy egész jó kis vidi kari. Én inkább azt mondanám hogy a proci az még haláláig bírni fogja szerintem vagy legalábbis 5-10 évet simán, a videó kártya pedig 3-5év. De attól függ igazából, hogy mindent max. grafikán akarsz-e játszani vagy "megelégedsz" a normállal is.
2011. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amíg az xbox 360 ki nem hal, ami sacc/kb 4-10 év.
2011. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha elég a minimum/közepes beállítás is nem túl nagy felbontáson, akkor viszonylag sokáig elég. Ha magasabb felbontáson magas minőséggel akarsz játszani, akkor már most is megizzasztható rendesen a vga 1-2 év múlva meg pláne. Ha meg majd jön az új generációs Xbox, akkor onnantól megint ugrásszerűen fog nőni a gépigény és valószínűleg a részletesség/látvány is...de az még sztem 2 év.
2011. jún. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ha meg majd jön az új generációs Xbox, akkor onnantól megint ugrásszerűen fog nőni a gépigény és valószínűleg a részletesség/látvány is...de az még sztem 2 év."


Ha jön az új, attól még először a régi lesz népszerűbb, arra fogják elsősorban írni a játékokat, és arról fognak portolni továbbra is. Akkor lesz előrelépés, ha a tendencia megfordul, de az jóval több lesz 2 évnél.

2011. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért megnézném 3-4 év múlva mire lesz elég az 5830 (alacsony beállítás felett).

:)

2011. jún. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
OK, 4 év múlva ugyanitt, ugyanekkor. :) De el ne felejtsd. :P
2011. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

oks

xD

2011. jún. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!