Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A corsair tápok cx sorozata...

A corsair tápok cx sorozata egy kalap szar?

Figyelt kérdés

3 hete vettem egyet a gépbe, erre egy hete elkezdett sípolni kikapcsolás után, és egyre hangosodott, az utóbbi2 napban már nem lehetett mellette aludni csak áramtalanítva.

A szervizes srác ahová visszavittem mondta hogy ennek a sorozatnak a tagjait folyamatosan hordják vissza, egy fos az egész nem szabad megvenni.

Azért vettem mert csak jókat olvastam róla, (CXről is) erre tessék. Mintha vennék egy bentley-t és egy hónap múlva lerobbanna az út szélén -.-


2011. jún. 21. 13:34
 1/4 bix ***** válasza:
nem igazán hallottam még ezt a problémát velük, [link] itt sincs fent mint para táp, lehet hogy áttértek ennél a szériánál valami más belsőre... mondjuk én ezért vagyok fsp párti, ott tudom hogy ők gyártják a belsőt hozzá, nem összevásárolják, azzal még nem volt szívás
2011. jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az egyik hogy a legmárkásabb hardver is meghibásodhat. Olyan is előfordul hogy egy márka egy sorozata beépített azonos hibájú alkatrészek miatt nagyszámú meghibásodást mutat.Volt ilyen már nem is egyszer.

Olyan is van hogy pld több Codegen táp amit egyesek szemétnek ipari hulladéknak tartanak 5-7 éve megy gépben ragyogóan és esze ágában sincs elromlani pedig még takarítva se volt.

2011. jún. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melóhelyre én is direkt azért vettem CS-est,mert azt olvastam,hogy jó. Mostanában pedig fura hangok jönnek ki belőle, valami elektromos hang. Nem sipol,hanem zzizzz.. valami ilyesmi. Remélem nem rontja el a gépet..
2011. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem 5 évig egy mercury táp volt az előző gépembe, probléma nélkül, de mondom új gép megérdemli a tápot, meg mindenhol csak azt lehetett olvasni hogy úristen hogy mersz codegent meg ilyeneket tenni alá! Erre tessék.
2011. jún. 21. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!