Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan húzhatom nagyobbra a...

Hogyan húzhatom nagyobbra a procimat fennakadás nélkül?

Figyelt kérdés

Van egy Intel Dual Core E2180 @ 2.00Ghz gyári hűtővel. Ezt feltudom húzni 2.35Ghz-re de sok program (TS3, Xfire) meg játék folyton becrashel vagyis exe hibával kilép vagyis nem stabil. Kb 2.2Ghz re tudom felhúzni stabilan. Videókon meg mindenhol látom, hogy 3.00Ghz-re meg lazán 2.50Ghz re felhúzzák stabilra. Lehet azért nem tudom mert az Intel gyári hűtője nem bírja hűteni? Alaplap: Gigabyte P35-DS3 rev 2.0

Valami tutorial, hogyan húzzak procit stabilan semmilyen fennakadás nélkül.


2011. jún. 16. 19:47
 1/3 Panda Péter ***** válasza:

ha az órajelet nem bírja feszt kell adni. de azt csak ésszel, mert a fesz emeléssel négyzetes arányban nő a melegedés, tehát nem árt hozzá egy jobb hűtő.

tuninghoz idő kell. belősz egy órajelet, leteszteled. ha stabil, mész fentebb, ha nem stabil próbálod stabilizálni de fesszel óvatosan.

2011. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Na és kb 100%-os terhelésnél max mekkora lehet a hőmérséklete? Mivel tudom leellenőrizni a proci stabilitását. Nem tudom a program nevét S:
2011. jún. 16. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:
max hőmérséklet 70 C° , effölött már lekapcsol/ károsodik a proci
2011. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!