Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez jó processzor, játékra,...

Ez jó processzor, játékra, munkára, stb?

Figyelt kérdés

[link]


Nem akarok 100 ezreket új gépre költeni kicsi a költségvetés.


2011. jún. 16. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
ha a géped többi része sz@r, akkor ez se fog tudni sokat tenni.
2011. jún. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát minden más is új alkatrész amd3+ lap 4GB ram stb nem régi semmi:D
2011. jún. 16. 09:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Játékra nem árt több RAM erős videokártya a processzor önmagában semmit nem tud tenni grafikus teljesítmény nélkül.A grafikus kártya meghúzza a tápot eléggé.
2011. jún. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
játék csak néha tudod ha unatkozom de inkább melóra akarnám pl mayához, ps-hez stb.
2011. jún. 16. 09:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Játékra egyenlőre bőven elég a 4 GB RAM.
2011. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jelenleg mindenre bőven elég a 4 giga ram, játékra főleg.


Amúgy inkább egy AMD Phenom II 2X 840-et ajánlanák, bár az is egy Athlon Phenom-nak álcázva, de jóval erősebb.

Azt hiszem 22k-ba kerül.

2011. jún. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Háhá! :D Nekem pont ilyen procim van :) Mondjuk 1 ezressel olcsóbban szereztem be, de amúgy azon kívül,hogy az 1. válaszolónak nagyon igaza van, nekem van ugyebár AMD Athlon II X4 640 3.0Ghz, meg 2gb ddr3 1600 mhz ram, meg nvidia gtx 260 vidikártya. Ezzel simán mennek teljesen full grafikán a mostani legújabb játékok, és még egy jódarabig menni is fognak, bár -mint minden gép- ez sem lesz örökéletű :) Javaslom a procit.
2011. jún. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!