Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha most tervezel VGA cserét,...

Ha most tervezel VGA cserét, vagy most váltani tudnál akkor mit vennél? Melyiket választanád, Nvidia vs ATI Radeon? És miért? Indokold is meg légyszi!

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt venném, amelyik a legtöbbet nyújtja a pénzemért, amit rá tudok szánni, de lehetőleg ne legyen hangos (legalább alaphelyzetben ne), ne legyen forró és ne zabáljon túl sok áramot (pl 150W felett nekem már nem szimpi). Nvidia vagy AMD nekem mindegy...volt sok Geforce meg Radeon kártyám is, bajom nem volt velük. A fenti észjárás alapján én pl egy 6850-t vettem pár hónapja és tetszik...most nem akarnék váltani, inkább másra költenék...
2011. jún. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt választanám, azért nvidia, mert mindíg is az volt nekem.

2011. jún. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én egy haverral pár hónapja raktam össze a gépemet és az övét....az eredeti terv szerint 6850 volt mind a kettőben....


az enyém 1 hónaposan ment vissza a szervízbe, mert egyszerűen meghalt :S a haveré meg koszolt...nem jut eszembe az a kifejezés....kásás volt a képe...


nem kellett rá költenünk, és vissza is kaptuk elvileg hibátlanul, de azóta túl adtam rajta...most egy gtx 560 ti-m van és nincs vele problémám....


nem azt mondom hogy rossz az ati (amd) mert a 6850 el elvileg nincs szériahiba mert utánna néztünk...de nekem csalódást okozott :(

2011. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! De még írhattok kommenteket bőven!


Nekem is volt már dolgom mindkét gyártóval. Először egy Nvidia geforce 6600gt volt,aztán csere 8800gt-re. Utána vettem a jelenlegi kártyámat ami egy Gigabyte HD4850 512MB. Mindhárom VGA -val megvoltam elégedve,semmi probléma nem volt velük.

2011. jún. 16. 08:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!