Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kilazult zsanérokat javítják...

Kilazult zsanérokat javítják garanciálisan?

Figyelt kérdés

Laptop monitor: az egyik oldalon kilazult a zsanár, és feszíti a borítást, csak az illesztésnél nyílt szét, de a feszítés miatt nem lehet visszapattintani, komolyabb sérülés nélkül. Törés nincs. Amíg nem mozgatom, nincs nagyobb gond.

Mennyi idő egy ilyen javítása általában? És, ha nem garanciális, legfeljebb mennyit kérhetnek érte?


2011. jún. 13. 14:00
 1/3 Cvitamin ***** válasza:
Ez abszolút szerviz illetve elfoglaltság függő. Nekem is volt az msi laptopomnál zsanérprobléma, garanciálisan javították, szaktársamnak másik szervizbe nem. Az átfutást véletlenül se számold egy hét alá.
2011. jún. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem Clevonal volt ilyen 2x is, de úgy hogy teljesen letört az egyik oldala, borítás is szét volt törve, de garanciában kicserélték, igaz 1 hónapig tartott. De azóta nem veszek Clevot:)
2011. jún. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok egy kicsit :) Msi gépem van, remélem, megcsinálják garanciálisan, egy hét meg jóval kevesebb lenne, mint amire számoltam :)
2011. jún. 13. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!