Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan nyissam meg a Pendrive...

Hogyan nyissam meg a Pendrive tartalmát? (Sürgős! )

Figyelt kérdés

8gb-os. Már rég óta hasznákom. Tele van számomra nagyon fontos infókkal képekkel. De nem tudom megnyitni a tartalmát. MAgát a pendrivot igen, de azután már a mappákat nem. A mappák mellett lévő zenéket már megint meglehet nyitni, de a mappában lévő zenéket nem.

Szerintem vírus van rajta, de csak az egyik gépen cinálja ezt minden mappánál az egyik gépen azonban csak pár mappánál csinálja ezt.

Ez most hogy van? Hogyan tudom megnyitni?

Sűrgős lenne mert egy ballagási emlék vetítést kéne összedobnom a mappákban lévő zenékből és képekből.

Légyszi segítsetek!!!


2011. jún. 11. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy ezt írom, de ha fontosak rajta az adatok akkor ne babrálj rajta otthonilag, hanem vidd el egy szakértő emberhez vagy vállalathoz.

Hogy miért mondom ezt? Mert általában az otthoni megoldások teszik mentethetetlenné az adatot, miközben lehet, hogy ha nem nyúlsz hozzá és szakértőhöz fordulsz, akkor teljes mértékben letudja menteni róla az adatokat veszteség nélkül.

2011. jún. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na igen, csak nem biztos, hogy fizetni akar érte egy csomó pénzt.

Azt megteheted, hogy átnézed valamelyik adatvisszanyerő programmal, nem kell tőlük félni, nem változtatnak rajta semmit.

2011. jún. 12. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mindenképp csinálj 1 biztonsági mentést az összes megjeleníthető adatról. majd küld rá a vírusirtód. bár lehet 1 online Nod jobb lenne. majd ez:

[link]

2011. jún. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!