Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miutam kicserelem a ramot a...

Miutam kicserelem a ramot a gepembe azutan bekell allitsak valamit?

Figyelt kérdés

most volt 512MB ramom fele meghalt es most olyan lasu a gepem hogy hal meg egyheltbe.

Holnap regel megyek venni 2Gb-t es miutan kicserelem kell allitsak valamit a BIOSba??

Lehet ugy hogy kicserelem es mar mikor inditom akor ujratelepitem a windowsot??


2011. jún. 10. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában semmit nem kell beállítani, még az operációs rendszert sem kell újratelepíteni.
2011. jún. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amiutan betetted a 2 gb-ot azutan az elso inditasnal ne tedd ujbol a rendszert, hanem egyszer inditsd el s nezd meg, hogy egyaltalan megy-e minden rendben a gepen, utana johet a windows reinsatall.
2011. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

es az baj hogy ha ebig mind a 2 henyen volt ram teve es mostantol csak az egyik foglalatba teszek??

2 gigat persze

2011. jún. 10. 22:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Be kell tenni és kész. Semmi mást nem kell csinálni. Windows installt sem.
2011. jún. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A RAM upgrade a legegyszerűbb, persze ha kompatibilis modult vásárol az ember: berak és örül! :)
2011. jún. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!