Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Leáll a gépem. Tápegység hiba?

Leáll a gépem. Tápegység hiba?

Figyelt kérdés

A gépem mostanában használat közben gondol egyet és kikapcsol hirtelen minden jel nélkül... átnéztem tüzetesen, de nem találtam semmi gyanúsat. Gyanús jelek közé tartozott az, hogy a HDD ledje elég gyengén pislákolt, meg néha bekapcsoláskor is csak 2-3.-jára indul el... ezek mellett enyhén melegszik is, meg hangos a hűtőventi.



a táp 350wattos mercury ATX,

a gépem pedig :

amd 3800+ x2 2000mhz

2gb ddr-2 800

8600gt gddr3


Valóban táp hiba, vagy valami más ? lehetőségek ?


2011. jún. 7. 16:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

na a probléma megoldva !

szétkaptuk a tápegységet, és a hűtőbordákon lévő feszítőcsavarok közül 2 nagyon laza volt, ezeket becsavartuk, és drámaian, 80 fokról, 40re visszaesett a hőmérséklet !

2011. jún. 7. 19:18
 12/12 anonim válasza:

Szia!


Nekem is volt ilyen problémám mikor észrevettem hogy a hordozható DVD lejátszó be van dugva a gépembe és az miattt ált le...Ha esetleg neked is be van valami dugva akkor húzd ki és úgy probáld meg..Ha nem válik be akkor rakd újra..

2011. jún. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!