Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Metro 2033 nem indul?

Metro 2033 nem indul?

Figyelt kérdés

Tudom, h nem tul eros a gep:

Athlon II X2 245

4GB DDR2-800 ram

Asrck N68-S alaplap

Nvidia 9600GT 1GB video (direcx10)

Windows 7 (32bit)


A játék elindul, kezdő kép után, Metro 2033 leállt, Windows megoldást keres a problémára üzenet...


[link]


2011. jún. 5. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A játék eredeti?
2011. jún. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem..

van a letöltött ISOban egy SKIDROW könyvtár amiből az exe-t visszamásoltam a telepített játék könyvtárba

2011. jún. 5. 15:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Van a lemezen vagy a feltelepített játék könyvtárában egy mappa valami install, ott van 3 telepítő állomány azokat rakd fel! Asszem Physix,DirectX,Visual C++ Runtime.Ha utána se megy akk a msotani physix driveredet töröld és rakd fel ezt!
2011. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, a játék elindult. A Crack volt rossz. Leszedtem egy razorost, és láss csodát....
2011. jún. 5. 15:52
 5/5 anonim válasza:

Üdv,énis letöltöttem a játékot magát,és még hozzá egy külön crack-et,nekem is ez volt a baj amit mutattot a kérdező,és ugyanez volt a hiba,a letöltött crack hibás így az ISO-n lévőt használtam,azzal fut...

(Ha másnak is lenne ezzel baj)

2011. szept. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!