Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya húzás (gt430)?

Videókártya húzás (gt430)?

Figyelt kérdés

gyári programmal húztam a kártyán 700mhz es gpu 800mhz-re

memóriát 500-ról 575-re

shadert pedig 1400-ról 1600ra


na most ha nem melegszik számottevően jobban akkor maradhat igy vagy nem szabad?


2011. jún. 4. 22:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
jolvan mennyél máshova az ati kártyáddal senki sem kérdezte hogy most melyik jobb vagy mejik nem
2011. jún. 5. 19:50
 12/16 bp1985 ***** válasza:
Látom, te sem vagy 12-nél több, akinek apuci veszi a gépet. Nem érdekel ez a része, viszont a köszönöm-öt szívesebben elolvastam volna, minthogy segítek, te meg parasztkodsz velem...
2011. jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
magamnak raktam össze, "apuci" nem velem él és 16 éves vagyok, speciel én ugyvéletm te kezdtél el rozmárkodni az ati kártyáddal..
2011. jún. 5. 20:31
 14/16 bp1985 ***** válasza:
Nem rozmárkodtam, de lényegtelen. Szövegértelmezésedet még fejleszteni kell.
2011. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
megfelelő..
2011. jún. 5. 21:16
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz, hogy ebben a kategóriában sokkal jobb az Ati...hiába az nvidia logó, ha egy 15-16k-s 5670 ráver a GT430-ra 60%-t átlagban...az azért nem kevés. A physx meg hiába futhat nálad GPU gyorsítással is, ha a shadereket lefoglalja a grafikus megjelenítés, akkor nem sok jut a Physx számolásra (ezért is szoktak egy dedikált kártyát pakolni a fizikai számításoknak azok, akik hisznek a Physx-ben). Nem sok játék van, amin sokat dob a Physx ráadásul Havok fizikát használó játék sokal több van...nem beszélve arról, hogy ha kijön egy fizikai motor direct compute-ra, akkor kb mindenki azt fogja használni, mert minden DX11-es kártya képes lesz a GPU-s gyorsítására (szerintem ezért a Physx napjai meg vannak számlálva).


A kérdéshez:

Ha nem emeltél feszültséget, akkor az nem fogja nagyban befolyásolni a hőtermelést és az élettartamot. Egy alapfeszültséges, stabilra belőtt túlhajtás, normális hőmérsékleti értékek mellett nem veszélyezteti a kártyát...legalábbis nem számottevően!


:)

2011. jún. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!