Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videókártyát vegyek...

Milyen videókártyát vegyek ami egész gyors?

Figyelt kérdés

Meghalt a videókártyám Geforce 8600 512 series

szeretnék egy új videókártyát ami ettől erősebb de tanácstalan vagyok milyet válasszak mindenképp nvidiához ragaszkodok de olyan 12-14 ezer forintot tudnék rászánni mit javasoltok amit neten megistudnék rendelni? hogy ne is legyen az hogy a pc boltba nincs közelbe.


2011. jún. 4. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
AGP vagy PCE-Expressz csatis?
2011. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
PCI Express csatlkakozása van
2011. jún. 5. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:

ATI RADEON:

[link]



NVIDIA:

[link]


öket javaslom ddr5 ös memória a többinek nagy %ban ennyi pénzért csak ddr3asa van szal eza kettő ebben az árban a legjobb

2011. jún. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ezt tanácsolom:


[link]


Hidd el megéri azt a plusz 2500 Ft-ot.


Vagy pedig HD 5570 de jobban jársz a DDR5-össel abból is.

Valamint ajánlom figyelmedbe a hardverapro.hu oldalt, ahol sok olcsó alig használt videokártya található 12-13 ért vannak fent 5670-ek is, még garisan....

2011. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja és én is NVIDA-s voltam 7 évig,fél éve váltottam mert most a "tizenezres" kategóribán jobban megéri az AMD...

Már a driverek is nagyon jók, semmi gubanc nincs vele, úgyhogy csak bíztatni tudlak, hogy válts, hidd el nem bánod meg!

2011. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!