Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS A8N SLI SE alaplap,...

ASUS A8N SLI SE alaplap, sehogy sem tudom belőni a hangot (nem fogadja el az audio drivert). Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos, a helyzet az hogy újrahúztam a gépem, csak azt felejtettem el hogy nem az itteni albérletemben vannak a géphez tartozó driver CD-k, hanem 100 km-rel arrébb...

Szerencsére a lakótársam gépe segítségével a hálózati kártya drivert sikerült pendrive-val átraknunk, így lett netem, azóta pedig leszedtem még a videókártya drivert is, viszont a hangot sehogy sem sikerül belőni.


ASUS A8N SLI SE alaplapom van, Windows XP SP 3-asom, és hiába töltögetek bárhonnan, még magáról az ASUS hivatalos oldaláról is win xp-s az alaplapomhoz tartozó audio drivert, sehogy sem akar működni. Bármilyet próbálok felrakni, az installálás során azt írja ki hogy nem kompatibilis a windowssal a driver ...


Így hosszú órás próbálkozások után teljesen tanácstalan vagyok, kész agyrém hogy a 100 km-rel arrébb lévő CD tartalmát nem tudom pótolni így a net segítségével sem.


Mit csináljak hogy legyen hang valahogy a gépemen?:)


2011. jún. 3. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
2011. jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 P.O.C. ***** válasza:

Chipset:

[link]


Audio:

[link]


ATK:

[link]

2011. jún. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!